Jak můžete efektivně snížit váhu? 10 návrhy

Mít zdravé a účinně zhubnout, není nutné zneužívání sebe s dietami. K dosažení štíhlé číslo je jednoduché. To stačí na vytvoření jednoduché, ale cenné dovednosti. Pokud nemáte pocit, není třeba počítat kalorie a vidět tabule s pokyny glikemicznymi, aby zvážila, stejně jako měřidlo každé 2 dny, a ne odmítnout sám sebe potěšení. Tělo by mohlo být přelstil, a navíc, zvláště, přeprogramovat. Způsoby, jak to udělat? Podívejte se na naše nápady.

Jak můžete efektivně snížit váhu

Mysl potřebuje jen 21 dní na vytvoření nové rutiny. Trochu, ne? Takže byste měli provést Generální čištění … s pocitem sytosti vyhodit, že nežádoucí praktiky a také je nahradit novými. Ne, by měla být radikální. Pokud nemůžete odradit sám z slazení čaje, stejně jako kávy, každodenní dosypuj méně cukru, pak ji zrušit úplně. Možná, že zpočátku koláč preference pít nemusí chutnat, ale po pár týdnů, nemůžete si představit život bez hořké kávy. Tady jsou testovány různé jiné předpisy, které vám pomůže najít a také udržet krásnou postavu a také wellness.

Jak si můžete efektivně zhubnout? 10 nápadů:

  1. Konzumovat polovinu dílů na částku, která pochłaniałaś tak daleko. Lidé, kteří mají problémy s příliš velkou váhu, často jako dual části, a vozík tun brambor na domácí metu plavání v mastnou omáčkou. Naštěstí bříško snižuje rychle a můžete chytře využít tuto pravdu. Po několika desítkách dnů ke snížení díly, přeruší požadovat navíc. A také ne se měli vzdát brambory bez omáčky.
  2. Jíst pomaleji. Tady je další důležité návrhy, jak si můžete efektivně zhubnout. Trávení ve skutečnosti začíná již v dutině ústní. Pokud je dobré jíst jídlo před spolknout to, stát to bude jistě mnohem méně práce.
  3. Není vychovat vlčí hlad, protože jíst 3 krát větší, než musíte uspokojit. Můžete použít pět-krokem pořadí stupnice chutě. Pokud si myslíte, že jste „malý“ hlad (1), konzumovat ovoce nebo hrst mandlí, zatímco 4 znamená, že čas pro silné oběd. Snažte se zvýšit získání 5 na stupnici.
  4. Vyhněte se velké dietní chyby, ale dovolí sebe trochu křivdy poté, že neexistuje žádný pocit, že se dostanete na dietu. Místo pełnomlecznej, zda nadziewanej lahodné čokolády, vybrat hořkou. Oproti sladkosti, karamel, jíst obilovin, stejně jako ořechy. Cílem je pouze špatný denně.
  5. Není podjadaj. Odstraňte před jejich očima talířek cukroví, čipy, soubory cookie. To je ideální, že nejste stále ve své domovské high-kalorické sladkosti. A také k věci.Jak si můžete efektivně zhubnout
  6. Projít tím, že koupí, když jste hladoví (jinak by mohlo dojít k poškození nařízení, # 5).
  7. Vyhněte připravené potraviny. Je lepší, že všechno, co budete jíst, stejně jako je to možné zpracovat. Pokud si něco koupíte, podívejte se na make-up. Nejlepší je, když cukr je nemění jako jeden z prvních 3 dílů. Modifikovaný škrob a také celou kolekci „E“ nepomůže ani zdraví ani číslo.
  8. Myšlenka wyszczuplająco. Bestsellerowym Rhonda Byrne „the Secret“, komponuje: „přilákat optimální váhu, stejně jako mít nádherný tělo (…) a určit, kolik chcete vážit. Mějte na paměti, že obrázek sám, když se dostanete, že perfektní váhu. Zavolejte na fotky z jeho osobnosti, pokud můžete, a vychutnat si je obvykle. Pokud ne, zavolejte obrázky těla, které byste rádi mít, stejně jako se podívat na obvykle.“ Byrne rovněž doporučuje psát požadované řadu kg, teoreticky, a přisuzovat jí hmotnosti, kromě hledání a také „vnitřní chvála“ lidí, kteří jsou jinou váhu předpokládáš, že je vynikající.
  9. Dělat izometrické cvičení. To je skvělý způsob, jak správně zhubnout! Samozřejmě, že cvičení není vhodné neustále, nicméně tato cvičení může být provedeno při čištění zubů, misky, ve frontě u pokladny. Oni záviset na napětí svalů při stání, sezení nebo odpočinku. Stisknutím málo (nebo možná hodně) krát denně svalové tkáně zadky (spinamy, počítat do tří, stejně jako výdech) jednoduše můžete posílit svalové hmoty, bez vlivu na klouby. A dokonce i nedostatek času není překážkou.
  10. Przyprawiaj na ostrov. Pikantní chutě, zvýšit metabolický proces. Místo soli použít Chile. Pohled ally štíhlou postavu je také zázvor.